Blog

6 Najlepszych bieżni pod biurkiem

Chcesz mieć więcej ruchu w swoim dniu? Jeśli jesteś kimś, kto ma siedzącą pracę, możesz zmagać się z uczuciem, że pomimo najlepszych starań, nie możesz uzyskać wystarczająco dużo ruchu w swoim dniu, aby zrównoważyć czas spędzony w pozycji siedzącej. Co prowadzi do zastanawiania się nad najlepszymi bieżniami pod biurkiem!

Pracując w domu jest o wiele łatwiej poruszać się mniej i wiemy, że nasz ruch w ciągu dnia ma większe znaczenie dla naszej wagi niż tylko te kilka minut na siłowni.

Może masz już stojące biurko lub siedzisz na piłce stabilizacyjnej. To świetne sposoby na zmianę rzeczy i zaangażowanie mięśni podczas pracy. Ale może chcesz przenieść swoje wysiłki na wyższy poziom i zmierzyć się z celami dotyczącymi liczby kroków bez zmniejszania swojej wydajności.

Jeśli tak, to bieżnia pod biurkiem może być właśnie tym, czego szukasz! Jak w przypadku każdej rzeczy są plusy i minusy, więc porozmawiajmy o nich. Próbowałem tego z mieszanymi rezultatami, więc zobaczmy, czy to jest dla Ciebie.

Mam również skompilowane moje sześć najlepszych ulubionych bieżni pod biurkiem. Ale zanim do tego dojdziemy, dowiedzmy się więcej o zaletach bieżni podbiurkowej i jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru.

Zalety bieżni podblatowych

Jak już wspomniałem, jeśli pracujesz w tradycyjnie siedzącej pracy, biurko z bieżnią może radykalnie wpłynąć na Twoją rutynę.

Chociaż nie trzeba chodzić cały dzień, aby czerpać korzyści, coraz z krzesła na trochę czasu każdego dnia może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję. To było naprawdę widoczne w kilku ostatnich postów w mediach społecznościowych, gdzie ludzie mówili o chodzenie maraton podczas ich dnia pracy.

Viral TikTok od @roxannsimard20

Zbyt dużo czasu bycia siedzącym okazało się mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie, w tym przyrost masy ciała, depresja, zwiększone ryzyko zachorowania na raka, cukrzycę i problemy zdrowotne układu krążenia, aby wymienić tylko kilka.

Chodzenie jest prostym sposobem dla osób aktywnych i nieaktywnych na uzyskanie lepszych wyników zdrowotnych i utratę wagi. Ostatnie badania wykazały, że najważniejsza jest liczba kroków, a nie ich intensywność.

Dlatego, choć miło jest wyjść i pobiegać, chodzenie jest naprawdę świetną opcją. Możliwość zrobienia tych kroków bez konieczności wychodzenia z biura będzie doskonałą alternatywą dla tych, którzy są konsekwentnie uwięzieni przy biurku.

Dodatkową zaletą jest to, że badania wykazały, iż nie ma większych zmian w wydajności poznawczej, gdy porównuje się osoby siedzące przy biurku z osobami chodzącymi przy biurku. Chociaż istnieje niewielki spadek, nie jest to wystarczające, aby przeważyć przytłaczające korzyści z chodzenia podczas pracy.

Osobiście jest to coś, co zauważyłem w korzystaniu z biurka stojącego. Czasami mam więcej problemów ze skupieniem się na moim kreatywnym myśleniu, gdy używam stojącego biurka lub chodzę. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest dokładnie, ale jest to zauważalne.

Tymczasem mogę odpowiedzieć na e-maile i zrobić wiele innych zajętych zadań bez problemu podczas ruchu.

Co szukać w Under-Desk Treadmill

W porządku, więc zdecydowałeś się podjąć wyzwanie, ale co powinieneś skupić się na robieniu badań dla najlepszych bieżni do wykorzystania podczas pracy? Oto niektóre z rzeczy, które polecam rozważyć w swoim poszukiwaniu.

Poziom hałasu

Wiesz, że niektóre bieżnie mogą być dość głośne? Cóż, to ostatnia rzecz, którą chcesz, gdy rozważasz jedną do użytku podczas pracy lub w mieszkaniu, zwłaszcza jeśli odbierasz telefony lub masz spotkania podczas korzystania z niego.

Większość bieżni podbiurkowych będzie generalnie cichsza, ponieważ mają mniejsze silniki i dlatego, że są zaprojektowane tak, aby były ciche. Ale warto sprawdzić poziom decybeli i przeczytać recenzje, aby wiedzieć, czy będzie to dobre dopasowanie.

Moc i szybkość

W przeciwieństwie do wielu swoich większych odpowiedników, bieżnie podbiurkowe są często przeznaczone wyłącznie do chodzenia. W związku z tym silniki są mniejsze i mają mniejszą moc, co oznacza, że mogą mieć mniejszy zakres prędkości.

Patrząc na zakres prędkości, ważne jest, aby pamiętać, że nie będziesz również chodzić prawie tak szybko podczas pracy, jak gdybyś po prostu chodził po ziemi lub na bieżni skupiając się całkowicie na tej czynności. Ponieważ będziesz chodzić podczas pracy, wolniejsze prędkości są bezpieczniejsze.

przykład od @melodygilliam_

Rozmiar i poręczność

Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest rozmiar i poręczność bieżni.

Po pierwsze, weź pod uwagę swój wzrost i chód. Wyższe osoby mogą potrzebować bieżni z dłuższym pasem. Ktoś z szerszym chodem może potrzebować szerszego pasa. Pamiętaj również, że musisz to zmieścić pod biurkiem jakiegoś rodzaju.

Następnie rozważ, gdzie chcesz go trzymać, gdy nie jest w użyciu. Prawdopodobnie nie będzie stać i chodzić cały czas, więc w zależności od konfiguracji, może trzeba być w stanie przenieść bieżni z drogi lub mieć oddzielne biurko do siedzenia i miejsce, aby zostawić bieżni ustawić się na zewnątrz.

Jeśli planujesz ją przechowywać, gdy nie jest używana, zwróć uwagę na wysokość przechowywania. Czy zmieści się pod łóżkiem lub kanapą? Będziesz chciał również zwrócić uwagę na szerokość całej bieżni versus tylko pas.

Na koniec rozważ, ile waży. Podczas gdy większość bieżni jest wyposażona w kółka, nadal musi być na tyle lekka, aby można ją było przenosić.

Pojemność wagowa

Patrząc przez moje zalecenia i wiele innych na rynku, 220 funtów wydaje się być standardową nośnością dla bieżni pod biurkiem. Jednakże, jeśli nie jest to wystarczająco wysokie, upewnij się, że istnieją na rynku niektóre z wyższych zdolności.

Koszt i gwarancja

Jednym z wielkich aspektów o bieżni pod biurkiem jest to, że można znaleźć jeden, aby dopasować się do prawie każdego budżetu.

W moich zaleceniach zauważysz, że zawarłem bieżnie obejmujące szeroki zakres cen. Uwierz mi jednak, że są takie, które są nawet droższe niż najdroższe na mojej liście, więc jeśli to jest to, czego chcesz, mogę zapewnić, że są tam takie, które są kilka tysięcy dolarów.

Jeśli gwarancja jest wliczona w cenę lub kupujesz jedną oprócz kosztów produktu, zwróć uwagę na to, co obejmuje. Niektóre obejmują tylko niektóre części lub mogą trwać tylko przez pewien czas. Wiedz, za co płacisz.

Ustawienie biurka stojącego

Jak wspomniałem wcześniej, musisz rozważyć swoją konfigurację. Jeśli planujesz korzystać z bieżni pod tradycyjnym biurkiem, będziesz musiał zainwestować w stojący topper biurka jakiegoś rodzaju, aby umożliwić Ci wstać i korzystać z bieżni, ale także pozwala usiąść z regularnym krzesłem.

Jeśli masz miejsce i planujesz zostawić bieżnię na zewnątrz, będziesz chciał biurko wykonane dla bieżni. Są one zazwyczaj regulowane na wysokość, a nogi wspierające stoją po obu stronach bieżni.

Top 6 Best Under-Desk Treadmills

Teraz do moich bieżni recs! Zdecydowałem się nie kategoryzować te, ale ułożone je od najniższej cenie do najwyższej i koncentruje się na ich funkcji, zarówno tych, które są spójne na całym pokładzie i tych, które są unikalne dla każdego.

Zauważysz, że w przeciwieństwie do standardowej bieżni, bieżnia do chodzenia nie ma ogromnej konsoli z przyciskami lub ogromnej platformy do amortyzacji. Są one zazwyczaj zaprojektowane jako mniejsze, być może mniej wytrzymałe i nie mają maksymalnej prędkości 12MPH.

Mam nadzieję, że ta lista pomoże Ci w poszukiwaniach i potencjalnym zakupie!

1. Sunny Health and Fitness Walkstation - $299 (Najlepsza opcja budżetowa)

Sunny Health and Fitness Slim Walkstation jest właśnie taki...szczupły! Jest również na niedrogim końcu spektrum w wysokości tylko 299 dolarów. Polecam jednak rozejrzeć się po sklepach, ponieważ widziałem ten model w cenie od 299 do 399 dolarów.

Jest to podobne do kilku jednostek testowałem wcześniej i nawet jako wysoki człowiek, znalazłem rozmiar tylko dobrze, bo dobrze nie pracuję, jestem meandrujące jak piszę.

Podobają mi się koła z przodu, aby łatwiej manewrować nim, jeśli nie chcesz zostawić go na miejscu pod biurkiem przez cały czas.

Lekkie urządzenie jest wyposażone w pilota do regulacji prędkości i ma duży cyfrowy wyświetlacz pokazujący czas, prędkość, kalorie, kroki i odległość. Jej zakres prędkości wynosi od 0,5 do 3,75 mph. Bieżnia posiada klips do zatrzymania awaryjnego, amortyzację, technologię oszczędzania energii i kółka ułatwiające przemieszczanie.

 • Wymiary (cała bieżnia): 50 "L x 21,5 "W x 6,5 "H
 • Wymiary (powierzchnia do chodzenia): 39 "L x 14 "W
 • Obciążenie: 220 lb
 • Zakres prędkości: 0,5-3,75 mph
 • Waga urządzenia: 55,1 lb
 • Nachylenie: Stałe
 • Gwarancja: 3 lata (rama konstrukcyjna), 180 dni (części i komponenty)

2. Goplus 2-in-1 Superfit Treadmill - 359 dolarów (potencjalnie do treningów też)

Jednym z atutów o tej bieżni, oprócz niższego punktu cenowego, jest to, że ma dwa tryby: jeden do joggingu i jeden do chodzenia.

W teorii, jeśli chcesz jedną opcję bieżni dla obu pracy i treningów to może być opcja. Powiedziałbym, że tylko opcja, jeśli biegasz powyżej 10 minutowej mili lub dobra opcja, jeśli robisz bieg, spacer. W przeciwnym razie szukałbym większej stabilności z jedną z bieżni domowych do biegania.

Ponownie to jest oparte na moim testowaniu ton bieżni i patrząc na to, co trzeba dla długotrwałego treningu bieżni.

Może pochwalić się składaną poręczą, która umożliwia dostęp do pełnego zakresu prędkości, łączność z głośnikami bluetooth, wyświetlacz LED pokazujący metryki i pilot zdalnego sterowania. Jest oceniany na mniej niż 60 decybeli i ma silnik o mocy 2,25 KM. Ze względu na możliwość uruchomienia, jest to nieco cięższe do poruszania się.

Inny dodatkowy bonus: jest w wielu schematach kolorystycznych. Podczas gdy to nie ma wpływu na funkcjonalność, to jest zabawne!

 • Wymiary (cała bieżnia): 63 "L x 28 "W x 7 "H
 • Wymiary (obszar do chodzenia): 47 "L x 18 "W
 • Obciążenie: 220 lb
 • Zakres prędkości: 0,5-3,7 mph
 • Waga maszyny: 69,5 lb
 • Nachylenie: Stałe
 • Gwarancja: 3 miesiące

3. Rhythm Fun Treadmill - 499 dolarów (opcja z szerokim pasem)

Jednym z głównych powodów, dla których chciałem uwzględnić tę bieżnię, było to, że ma ona szerszy pas do biegania. Pas ma prawie 18" szerokości, co jest co najmniej 2" szerszy niż pas biegowy znaleziony na innych na tej liście.

Więc jeśli nie potrzebujesz tego, możesz zdecydowanie pójść z tańszą opcją z tej samej firmy. Jedną z miłych rzeczy, które znalazłem z szerokim pasem jest po prostu to, że jeśli poruszasz się trochę podczas pracy, nie zamierzasz zejść z pasa tak bardzo.

Bieżnia ma duży wyświetlacz z przodu z prędkością, czasem, dystansem i spalonymi kaloriami i jest dostarczana z pilotem. Dodatkowo posiada aplikację, w której możesz wykorzystać dodatkowe funkcje i śledzić swoje spacery.

 • Wymiary (cała bieżnia): 49 "L x 27 "W x 5 "H
 • Wymiary (obszar do chodzenia): 40 "L x 16 "W
 • Obciążenie: 265 lb
 • Zakres prędkości: 0,5-3,7 mph
 • Waga maszyny: 78 lb
 • Pochylenie: Stałe
 • Gwarancja: Tak

4. WalkingPad Double Folding Treadmill - $999 (True Space Saver)

Jest to kolejna opcja z dwoma trybami, jeden dla chodzenia i jeden dla biegania (rodzaj), co czyni go możliwym dodatkiem do domowej siłowni dla treningów też. Unikalną cechą tej bieżni jest to, że podwójnie składa się do łatwego przechowywania, nawet w pozycji pionowej.

Walking Pad jest jednym z bardziej popularnych marek dla bieżni pod biurkiem, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Widziałem wiele wspaniałych recenzji i zdarza się, że lubię sposób, w jaki ten jeden wygląda nad niektórymi innymi. Absolutnie powierzchowna rzecz, ale dostajesz to!

Pokazując to złożył @irina.bromberg

Istnieje wiele tańszych opcji również z tej marki, ale podkreśliłem to, ponieważ sposób, w jaki się składa, jest dość bajeczny dla trwałej bieżni. Podoba mi się również, że ma miejsce na szynie do trzymania telefonu lub tabletu, jeśli zamierzasz używać tego do treningów.

Bieżnia posiada cyfrowy monitor, uchwyt na telefon oraz składaną i regulowaną poręcz do wykorzystania podczas biegu. Posiada również pilot zdalnego sterowania i cichy bezszczotkowy silnik o mocy 65 decybeli. Kolejną cechą, która się wyróżniała jest to, że w trybie chodzenia oferuje "inteligentną kontrolę prędkości" poprzez wyczuwanie kroków.

 • Wymiary (cała bieżnia): 57 "L x 28 "W (39,4 "L x 28,3 "W po złożeniu).
 • Wymiary (obszar chodzenia): 47.2 "L x 17.3 "W
 • Obciążenie: 240 lb
 • Zakres prędkości: 0,5-6,2 mph
 • Waga maszyny: 79 lb
 • Nachylenie: Stałe
 • Gwarancja: 1 rok

5. Lifespan TR1000-DT3 - $1,499 (mocniejszy Feeling)

Wchodząc na droższe terytorium, włączyłem tę bieżnię, ponieważ nie tylko ma większą nośność, ale jest ogólnie cięższą maszyną. To może sprawić, że poczuje się nieco bardziej wytrzymała dla użytkowników.

To nadal nie jest bieżnia do ćwiczeń, ale jeśli masz jakieś problemy z równowagą to może czuć się o wiele lepiej. będzie czuć się bardziej jak standardowa bieżnia pod stopami. Jednak bycie cięższym oznacza również, że nie będziesz jej przenosił.

Inną cechą, którą lubiłem, była przenośna konsola, którą można umieścić na biurku, aby monitorować statystyki, takie jak czas, prędkość, odległość, kroki itp. Ma również szerszy pas na 20", krótszą podstawę, dzięki czemu lepiej pasuje do małych przestrzeni roboczych, antypoślizgowe szyny boczne i super cichy silnik.

 • Wymiary (cała bieżnia): 58 "L x 28,5 "W x 7,25 "H
 • Wymiary (obszar chodzenia): 44 "L x 20 "W
 • Obciążenie: 350 lb
 • Zakres prędkości: 0.4-4.0 mph
 • Waga maszyny: 117 lbs
 • Nachylenie: Stałe
 • Gwarancja: 10 lat (rama), 2 lata (części), 1 rok (robocizna)

6. Inmovement Unsit Treadmill - $2,495 (Designed for Offices)

Podczas gdy najdroższe urządzenie na mojej liście, ta bieżnia dostała trochę rozmowy i tak chciałem go włączyć, aby powiedzieć, dlaczego. Jest to model, który jest inwestycją dla firm, które mają pracowników pracujących w biurze dużo. Czy to jest jedna osoba na stacji lub może stacji roboczej, która jest wykorzystywana przez wiele osób przez cały dzień.

I nie, w tej cenie nie ma w zestawie biurka stojącego. To nadal jest na ciebie!

Bieżnia została zaprojektowana specjalnie do użytku biurowego, więc ma bardziej kompaktowy ślad (krótszy i szerszy), aby zająć mniej miejsca. Oznacza to, że jeśli pracujesz w dużym biurze z boksów, to rzeczywiście będzie pasować i nie być przeszkadza niektóre do tych wokół ciebie. Opisują ją jako "bibliotecznie cichą".

Ma również mniejszy zakres prędkości dla tempa chodzenia tylko 0.3-2.0 mph. Przy swojej maksymalnej prędkości 2.0, jego silnik mierzy tylko 42 decybele, co czyni go super cichym.

Posiada aplikację bluetooth, która może być zsynchronizowana z niektórymi ulubionymi aplikacjami śledzącymi zdrowie i ma oddzielną kontrolę jednego przycisku dla prędkości.

 • Wymiary (cała bieżnia): 56 "L x 39 "W
 • Wymiary (obszar chodzenia): 40 "L x 30 "W
 • Obciążenie: 400 lb
 • Zakres prędkości: 0.3-2.0 mph
 • Waga maszyny: 162 lbs
 • Pochylenie: Stałe
 • Gwarancja: Dożywotnia (rama), 2 lata (części), 1 rok (robocizna)

Ale czy mogę być naprawdę szczery ... jeśli jesteś gotów dostać się do ponad 1000 dolarów zakresu dla bieżni to naprawdę polecam po prostu kupić GREAT bieżni, że można użyć do treningu i pracy.

Teraz wadą standardowej bieżni do pracy jest konsola. Więc zamiast tego umieścisz coś w rodzaju deski w poprzek dwóch ramion i utrzymasz je w miejscu za pomocą gumy itp. Więcej majsterkowania na pewno.

Przy wyborze bieżni pod biurkiem ważne jest, aby wziąć pod uwagę takie czynniki jak moc silnika, wielkość powierzchni do chodzenia, poziom hałasu i ogólną trwałość. Ważne jest również, aby wybrać bieżnię, która została zaprojektowana specjalnie do użytku w biurze, ponieważ modele te są zazwyczaj bardziej kompaktowe i posiadają cichszy silnik niż tradycyjne bieżnie.

Mam nadzieję, że ta lista dała Ci coś do myślenia i pomysły na najlepszą bieżnię pod biurkiem dla Ciebie!

Szukasz więcej wskazówek?
 • Ile mil to 8000 kroków?
 • Jak daleko zaszedłem?
 • Najlepsze buty do chodzenia po bieżni

Inne sposoby na połączenie się z Amandą Instagram Daily Fun: RunToTheFinish

Facebook Community Chatter: RunToTheFinish

Zapisz się, aby otrzymywać cotygodniowy newsletter z najlepszymi poradami dotyczącymi biegania

Zobacz również