Blog

Nike ZoomX Invincible 3 Review.

Jako biegacz miałem przyjemność wypróbować buty biegowe Nike ZoomX Invincible 3 i muszę przyznać, że nie była to miłość od pierwszego biegu. Eiik co za sposób na rozpoczęcie recenzji!

Czy to możliwe, że po prostu nie jestem biegaczem w butach stabilizacyjnych? Czy może być tak, że moja pierwsza próba była na bieżni, bo na zewnątrz było odczuwalne -10 stopni, ewentualnie.

Nike zawsze był wiodącą marką w branży biegowej, a ta najnowsza oferta nadal pokazuje ich zaangażowanie w dostarczanie biegaczom wysokiej jakości i innowacyjnych produktów.

W tym artykule będę recenzował Nike ZoomX Invincible 3, podkreślając jego kluczowe cechy i omawiając, jaki typ biegacza pokocha ten but. Mam nadzieję, że to pomoże Ci zdecydować, czy jest to but dla Ciebie, nawet jeśli nie był to dla mnie zwycięzca, którym był Nike Epic React (szczerze mówiąc, wciąż płaczę nad tym butem odchodzącym!!).

Nike ZoomX Invincible 3 Review

Jak wspomniano jest to absolutnie but stabilności, ale to nie będzie czuć się jak twoja stara szkoła twardy jak skała but stabilności! Zamiast tego, ten but rzeczywiście czuje się jak to ma jakieś odbicie do niego. Wszystko to związane jest z piętą.

Jedną z cech wyróżniających Nike Zoom Invincible jest jednostka Zoom Air w pięcie.

Nieczęsto mówię, że but sprawia wrażenie sprężystego, ale takie właśnie jest wrażenie. To coś w rodzaju dużej gumowej pianki, która odbija się od podłoża, a nie tylko się w nim gniecie... czy to ma sens dla wszystkich?

Technologia ta zapewnia responsywną i amortyzowaną jazdę, absorbując uderzenia i zapewniając biegaczom płynniejszy krok. Jednostka Zoom Air została również zaprojektowana, aby pomóc zmniejszyć zmęczenie stóp, pozwalając Ci biegać dłużej bez odczuwania obciążenia.

Nie opisałbyś tego jako pluszu, w który się zapadasz, ale bardziej sprężystą poduszkę!

But posiada również piankową podeszwę środkową, która zapewnia dodatkową amortyzację i wsparcie dla Twoich stóp. Podeszwa środkowa jest lekka i elastyczna, dzięki czemu Zoom Invincible to świetna opcja dla tych, którzy potrzebują wsparcia bez poczucia ciężaru.

Podeszwa zewnętrzna Nike Zoom Invincible jest wykonana z gumy i posiada trwały, wielopowierzchniowy wzór trakcyjny. Wzór trakcji zapewnia doskonałą przyczepność, dzięki czemu Zoom Invincible jest świetną opcją dla trakcji na różnych powierzchniach. W 100% czułbym się komfortowo biorąc to na pokruszony żwir, niektóre łatwe szlaki i drogi gruntowe.

Podeszwa zewnętrzna jest również zaprojektowana tak, aby była elastyczna, umożliwiając naturalny ruch stopy i bardziej komfortowy krok.

Znajdź go tutaj na Nike.com za 180 dolarów, więc możesz cieszyć się ich 30-dniową polityką próbną!

Specyfikacje

Zanurzmy się w niektórych z górnej linii informacji, że wszyscy musimy wiedzieć o buta!

 • But stabilizujący
 • Maksymalny but
 • Maksymalna amortyzacja
 • Waga: 10.9 uncji męskie, 9.1 uncji damskie
 • Spadek pięty: 9 mm
 • 4 kolory
 • Niedostępne w szerokości
 • But do biegania po drogach i szlakach - nie jest reklamowany jako taki, ale ma trakcję.

Zobacz damski but tutaj >>

Zobacz męski but tutaj >>

Nie będę kłamał, mój pierwszy bieg w tym bucie był epickim niepowodzeniem.

Jak wspomniano, nie jestem biegaczem z butami stabilizacyjnymi. Jednakże, przetestowałem wiele z nich przez lata. Wytrzymałem około 5 minut zanim zdecydowałem, że to nie jest but do biegania na bieżni.

Ponieważ na zewnątrz było -5, założyłem je do testu na bieżni. Ale już po kilku pierwszych krokach stwierdziłem, że słyszę jak moja pięta łapie przy każdym kroku. Podczas gdy but nie ma super wysokiego spadku pięty, coś w tej wysokości tworzyło problem.

Chodząc w nich czułem się tak dobrze, że byłem absolutnie zdenerwowany tym doświadczeniem. I znowu może być całkowicie wyjątkowy dla mnie i korzystania z bieżni. Gdy tylko pojawi się trochę roztopionej brei, wyjdę na żwir i dam im drugą szansę!

Cechy

Kluczowe cechy Nike ZoomX Invincible 3, które je wyróżniają:

 • Bardzo szeroka podstawa dla większej stabilności
 • Bieżnik do jazdy po drogach
 • Brak wyściółki w kołnierzu pięty (nie jest to niezwykłe w Nike, ale nie jest wygodne dla każdego).

Uśmiechy na kilometry wewnątrz buta zawsze mnie rozśmieszają. Zauważyłem w ostatnich modelach, że zawsze znajdzie się miejsce z takim dodatkiem.

Nike ZoomX Foam

Amortyzacja Nike ZoomX to najnowsza innowacja Nike w technologii biegowej.

Jest to system amortyzacji, który zapewnia lekką, responsywną amortyzację dla szybszej i bardziej komfortowej jazdy.

Wykonany z unikalnego materiału piankowego, który jest o 30% lżejszy od tradycyjnej pianki i został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny zwrot energii, co pozwala biegaczom iść dalej i szybciej. Pianka zapewnia również bardziej miękkie lądowanie i płynniejsze przejścia z pięty na palce.

Amortyzacja została zaprojektowana specjalnie do biegania, zapewniając bardziej wydajną i responsywną jazdę, która zmniejsza obciążenie organizmu. Dzięki amortyzacji Nike ZoomX biegacze mogą cieszyć się płynniejszym, szybszym i bardziej komfortowym bieganiem.

Poprzednia pianka, w której byłem tak zakochany i która wciąż pojawia się w innych butach to REACT. Więc to jest apperantly krok w górę od tego, gdzie twierdzili:

 • 13% więcej zwrotu energii przy każdym upadku stopy niż w przypadku pianki Nike Lunarlon
 • 11% bardziej miękki niż Nike LunarEpic
 • 5% lżejszy niż Nike LunarEpic

Buty do biegania Nike ZoomX

Odkąd również stwierdzają "Nike ZoomX midsole dostarcza 85% zwrot energii, największy z każdej pianki Nike, aby dać Ci propulsywne uczucie, gdy idziesz do przodu", pomyślałem, że może być przydatne, aby wiedzieć, jakie inne modele są rocking tę funkcję.

To co szybko zauważysz to fakt, że jest ona w większości ich butów wyścigowych!

Imponujące jest więc umieszczenie jej w bucie stabilizującym dla codziennego biegacza.

 • Nike Zoom Fly 5
 • Nike Alphafly 2
 • Nike Alphafly Next%
 • Nike Vaporfly
 • Nike Streakfly
 • Nike Zegma (ogromnie popularny but trailowy)

Zobacz wszystkie dostępne buty ZoomX >>.

Wady Zoom Invincible 3

Szczerze mówiąc największą wadą będzie dopasowanie buta. Podczas gdy szeroka podstawa zapewnia dużo większą stabilność, jest to również inne uczucie pod stopą i nie prowadzi do zwiększenia przestrzeni w polu palców.

Widziałem jedną recenzję, która mówiła, że są to dobre buty do biegania dla szerokich stóp i to jest absolutnie fałszywe. Wyraźnie nie przymierzali tego buta. Ponieważ podczas gdy wyglądają na większe, nie są .

Wszystkie buty Nike są bardziej wąskie. O ile generalnie nie jest to dla mnie problemem, o tyle w tym modelu byłem tego bardzo świadomy. Mam wielu biegających przyjaciół, którzy muszą szukać specjalnie szerokich butów w czymkolwiek Nike, aby uzyskać bardziej komfortowe dopasowanie.

Wreszcie, jak zauważono, nie kochałem sposobu, w jaki pięta wydawała się łączyć najpierw. Może to być ja! Więc musisz zdecydować, co działa dla ciebie.

Dlaczego zamawiam bezpośrednio od Nike?

One. Szukam starszego modelu i prawie zawsze jest na sprzedaż, gdzie cena poszła w górę za to na innych stronach!!!

Dwa. Mam rozmiar 11 i szczerze mówiąc, wiele sklepów biegowych po prostu nie zaopatruje się w tonę w moim rozmiarze. Ich 60-dniowy okres zwrotu, ponieważ oznacza to, że mogę zabrać je na bieg, aby upewnić się, że pasują i czują się tak, jak myślę, że powinny.

W porządku, naprawdę mam nadzieję, że ten przegląd Nike Invincible 3 pomógł Ci w podjęciu decyzji! Być może nie kocham każdego pojedynczego buta, który testuję, ale odkryłem, że po prostu dzielenie się szczegółami pomaga znaleźć but, który TY kochasz.

A to wszystko, co tak naprawdę się liczy.

Szukasz innych recenzji butów do biegania?

 • Nike Vs New Balance
 • On Cloud vs Hoka
 • Jak sprawdzić, czy buty do biegania są dobrze dopasowane?
 • Jak długo wytrzymują buty do biegania?

Inne sposoby na połączenie się z Amandą Instagram Daily Fun: RunToTheFinish

Facebook Community Chatter: RunToTheFinish

Zapisz się, aby otrzymywać cotygodniowy newsletter z najlepszymi poradami dotyczącymi biegania i śmiechem

Zobacz również