Blog

7 Najlepszych budżetowych bieżni za mniej niż 1000 dolarów

Sprzęt cardio może być sporą inwestycją, szczególnie z perspektywy finansowej. Czy to oznacza, że jeśli nie masz lub nie chcesz wydać kilku tysięcy dolarów, że musisz odpisać posiadanie własnej bieżni w domu?

Wcale nie! Jeśli szukasz dodać bieżni do domu, istnieje wiele opcji na rynku teraz, aby dopasować szeroki zakres budżetu i niekoniecznie trzeba iść na kompromis z jakości i funkcji.

Przez lata testowałem tonę bieżni i często dostarczałem moje zalecenia dla najlepszych bieżni domowych. ALE wiele z nich to $1700 - $3000 i zaufaj mi, pamiętam jak kupiłem swoją pierwszą bieżnię w 2005 roku za $800!!!

Więc chciałem spojrzeć na to, co jest tam i zobaczyć, czy naprawdę możemy znaleźć kilka dobrych bieżni pod 1000 dolarów?

Odpowiedź brzmi: tak! Ale mają ograniczenia w porównaniu do droższych opcji, więc mam zamiar pomóc zrozumieć, jakie funkcje szukać i dać ci listę niektórych z najlepszych bieżni budżetu, aby dodać do swojego arsenału domowej siłowni.

Nie musisz łamać banku lub płacić opłat za członkostwo w siłowni, aby zapewnić, że zawsze masz sposób, aby uzyskać swój bieg zrobić.

Czy to jest Ok, aby kupić tanie bieżni?

Oczywiście. Przepłacanie za funkcje, których nie potrzebujesz, to strata. A wydawanie pieniędzy, których nie masz oznacza mniej na buty do biegania, więc musimy po prostu dokonać mądrych wyborów z bieżniami poniżej 1000 dolarów.

Jak wspomniałem w poprzednich artykułach na temat bieżni, istnieje wiele rzeczy do rozważenia przy dodawaniu bieżni do domowej siłowni. Trzy z najważniejszych to budżet, przestrzeń i funkcjonalność.

Ustawione, gdy testowałem 75 bieżni jednego dnia!

Budżet

Skupiam się na niedrogich bieżniach do tego artykułu, więc wszystkie oprócz jednej na mojej liście są poniżej 1000 dolarów. To zajmuje się czynnikiem budżetowym. Żeby było jasne, tylko dlatego, że są to bieżnie przyjazne dla budżetu, nie oznacza, że nie są wysokiej jakości.

Jest to kilka potencjalnych wad tańszych bieżni:

Tańsze bieżnie często będą miały silniki o mniejszej mocy, co oznacza, że dłużej trwa rozpędzanie się do prędkości. To nie jest idealne rozwiązanie, jeśli robisz mnóstwo szybkich interwałów.

Tańsze bieżnie mogą być również nieco głośniejsze. W mieszkaniach staje się to dużym problemem, ale dla twojej piwnicy po prostu rock kilka słuchawek i dostać się na swoim pocie!

Bieżnie budżetowe często czują się nieco mniej wytrzymałe. Wyższe opcje cenowe będą czuć się bardziej jak bieżnia siłowni, że nigdy nie chwieje lub cokolwiek innego.

Ponownie, nie są to deal breakers, ale cechy, aby myśleć o i że zostaną odnotowane poniżej.

Rozważ swoją przestrzeń

Jeśli chodzi o przestrzeń, bieżnie nie są dokładnie małe. Upewnij się, że oceniłeś swoją przestrzeń, aby dowiedzieć się, jaki rozmiar bieżni będzie pasował, nawet jeśli jest to jeden można złożyć do przechowywania oszczędności miejsca, co jest rzeczywiście wspólną cechą.

Nadal potrzebujesz miejsca na bieżni, gdy masz go ustawić. Rozważ również, że możliwość odłożenia go może prowadzić do korzystania z niego mniej lub niech stanie się suszarką do prania.

Dodatkowo, musisz wziąć pod uwagę headspace! Zdecydowanie widziałem to przeoczone i folks następnie strach przy użyciu bieżni, ponieważ ich głowa jest tak blisko sufitu.

Funkcjonalność

Wreszcie, rozważyć funkcjonalność, która obejmuje wszelkie funkcje lub dodatki może lub nie może mieć. Im więcej fantazyjnych funkcji ma, tym wyższa cena ma tendencję do bycia.

Jednak wiele nawet budżetowych modeli bieżni ma kilka przyzwoitych dodatków, w tym głośniki bluetooth, wentylatory, porty USB, programy treningowe i łączność z aplikacjami, między innymi.

Inne rzeczy, które chcesz wziąć pod uwagę, patrząc na bieżnie budżetu obejmują:

 • Gwarancja - Gwarancje mogą się różnić na podstawie części, pracy i innych.
 • Rozmiar pokładu - upewnij się, że będzie pracować z chodu zarówno w długości i szerokości.
 • Moc silnika - Chcesz co najmniej 2,5 CHP silnika, jeśli planujesz uruchomić. Mniejsze silniki mogą być lepsze do chodzenia.
 • Nośność - Może być niższa na bieżniach budżetowych, więc upewnij się, że wybierzesz model, który będzie działał dla każdego użytkownika w Twoim gospodarstwie domowym.
 • Trwałość - Bieżnie wytrzymują wiele uderzeń. Przeczytaj recenzje, aby dowiedzieć się, jak wytrzymały dla innych właścicieli.
 • Zakres nachylenia - Jak bardzo stromy musi być ten model, aby można było go używać do rodzajów treningu, które chcesz wykonywać.

7 najlepszych bieżni poniżej 1000 dolarów

Podobnie jak w przypadku moich zaleceń dotyczących bieżni pod biurkiem, zdecydowałem się nie umieszczać każdej bieżni budżetowej w konkretnej kategorii, ale zamówiłem je od najniższej ceny do najwyższej i miałem na celu wskazanie kluczowego aspektu każdego z nich dla jasnej organizacji.

Stamtąd zauważysz, że podkreśliłem każdą z ich specyfikacji, wszelkie specjalne cechy, a następnie podałem ogólne podsumowanie modelu. Należy pamiętać, że wiele z nich pochodzi z takimi rzeczami jak iFit za darmo przez pewien czas, ale NIE musisz korzystać z tych usług, aby korzystać z bieżni.

Niestety, wiele z modeli, które wcześniej bym polecił, miało gwałtowne wzrosty cen w ciągu ostatnich kilku lat.

Jestem przekonany, że ta lista pomoże Ci w poszukiwaniu najlepszej, przyjaznej dla budżetu bieżni do domowych treningów.

Najlepszy dla Taniej bieżni do chodzenia -ProForm City L6 - $599

ProForm City L6 jest najbardziej przystępna bieżnia na tej liście w mniej niż 600 dolarów. Może pochwalić się kilkoma wspaniałymi funkcjami, w tym jest składany z kółkami do przechowywania rollaway.

Z możliwością iść do 8 mph, może być używany do lekkiego joggingu, ale z jego mniejszy silnik i krótszy pas, to byłoby bardziej idealne dla spacerów. Kolejnym pozytywem dotyczącym silnika jest to, że jest on dość cichy. Podczas gdy kompaktowy rozmiar jest plusem, może być zbyt mały dla osób o dłuższym chodzie.

Prawdziwe chodzenie, aby schudnąć jest czymś, co większość z nas może zrobić dla naszego zdrowia i nie wymaga fanciest treadmill.

ProForm City L6 jest wyposażony w funkcję iFit, która oferuje programy treningowe na żywo i na żądanie, a na telefonie lub tablecie znajduje się gniazdo do wyświetlania programów treningowych. 30-dniowa subskrypcja iFit jest dołączona do zakupu bieżni, ale później jest to opłata miesięczna.

 • Wymiary (cała bieżnia): 29 "W x 70.25 "L x 44.5 "H
 • Wymiary (obszar pasa): 17.5" x 45"
 • Pojemność wagowa: 250 lb
 • Prędkość: 0-8 mph
 • Pochylenie: NIE DOTYCZY
 • Wyświetlacz: Włączony przez Bluetooth
 • Waga maszyny: 125 lb
 • Silnik: 1,6 CHP
 • Gwarancja: 10 lat (rama), 1 rok (części i robocizna)

Najlepszy budżetowy bieżnia -Horizon T101 - $649

Według strony internetowej Horizon Fitness, jest to ich najlepiej sprzedająca się bieżnia. Jest szybka w konfiguracji, posiada głośniki bluetooth, uchwyt na urządzenie, dzięki któremu można oglądać ulubione programy lub brać udział w ulubionych zajęciach fitness, a także szybko ładujący się port USB.

Bieżnia ma pokrętła do zarządzania zmianami prędkości i nachylenia oraz większy silnik niż Proform City L6, dzięki czemu jest solidną opcją zarówno do biegania, jak i chodzenia. Na wyświetlaczu można monitorować statystyki, takie jak czas, kalorie, prędkość i nachylenie, odległość i tętno.

Posiada 3-strefowy system amortyzacji o zmiennej reakcji dla zwiększenia komfortu i trwałości treningu oraz mocną ramę z hydraulicznym składaniem, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie ćwiczysz. Nie można również pokonać dożywotniej gwarancji na ramę.

 • Wymiary (cała bieżnia): 34 "W x 71 "L x 57 "H
 • Wymiary (obszar pasa): 20" x 55"
 • Pojemność wagowa: 300 lb
 • Prędkość: 0.5-10 mph
 • Pochylenie: 0-10%
 • Wyświetlacz: 3 niebieskie okna LED
 • Waga maszyny: 180 lb
 • Silnik: 2,5 CHP
 • Gwarancja: Dożywotnia (rama i silnik), 1 rok (części i robocizna)

Najlepsza gwarancja od najlepszej marki - NordicTrack T 6.5S Treadmill - $699

NordicTrack T Series jest popularna bieżnia z dobrze znanej firmy. Chociaż nie jest już dostępny za pośrednictwem strony internetowej NordicTrack, to nadal można go znaleźć na Amazon. Naprawdę trudno jest znaleźć bieżnię poniżej 1000 dolarów od nich, ponieważ nadal poruszają się do wyższych produktów końcowych i wyższych technologii.

Zastąpili go modelem EXP 7I, który kosztuje 1199 dolarów. Niedawno widziałem ten model na sprzedaż za $999 i w 100% polecam pójście na to, jeśli masz trochę więcej pieniędzy. Dostaniesz dużą aktualizację.

Chociaż większy niż dwa poprzednie modele wymienione tutaj, bieżnia Nordictrack jest nadal bardziej kompaktową maszyną niż droższe modele. Ma przyzwoite zakresy nachylenia i prędkości, aby urozmaicić Twoje treningi, a Ty możesz łatwo monitorować wszystko na ekranie LCD. Podobnie jak ProForm, urządzenie jest wyposażone w funkcję iFit z 30-dniowym członkostwem.

Ta bieżnia może się również pochwalić 20 wbudowanymi programami treningowymi i jest składana w celu łatwego przechowywania.

 • Wymiary (cała bieżnia): 36 "W x 73,5 "L x 54 "H
 • Wymiary (obszar pasa): 20" x 55"
 • Pojemność wagowa: 300 lb
 • Prędkość: 0.5-10 mph
 • Pochylenie: 0-10%
 • Wyświetlacz: Ekran LCD
 • Waga maszyny: 203 lb
 • Silnik: 3.0 HP
 • Gwarancja: 10 lat (rama), 2 lata (części), 1 rok (robocizna)

Najlepszy Spacesaver - Sunny Health and Fitness SpaceFlex - 889 dolarów

Z nazwą jak SpaceFlex, wiesz, że będzie wśród najlepszych, jeśli chodzi o przestrzeń, design i łatwość przechowywania. Ta bieżnia jest smukła i stosunkowo lekka w porównaniu z innymi.

Choć nie ma fantazyjnego wyświetlacza na konsoli, ma 6 oddzielnych okien LED do śledzenia danych treningowych.

Posiada również uchwyt na tablet, w którym możesz umieścić swój telefon lub iPad, aby wykonywać ulubione treningi, słuchać muzyki lub oglądać filmy. Wbudowane głośniki i kabel AUX pozwalają na odtwarzanie muzyki, a port USB pozwala na ładowanie urządzenia podczas treningu.

SpaceFlex składa się na płasko, przechowuje w pozycji pionowej i łatwo się toczy dzięki niebrudzącym kółkom.

 • Wymiary (cała bieżnia): 28 "W x 57 "L x 48 "H
 • Wymiary (obszar pasa): 19" x 51"
 • Pojemność wagowa: 220 lb
 • Prędkość: 0.6-8.0 mph
 • Nachylenie: 12 poziomów, 5,5-10,5%
 • Wyświetlacz: Ekran LCD
 • Waga maszyny: 127 lb
 • Silnik: 2,5 HP
 • Gwarancja: 5 lat (rama), 180 dni (części i komponenty)

Najlepsze programy wbudowane - Schwinn Fitness 810 - $899

Podczas gdy coraz w kierunku górnej części budżetu, Schwinn Fitness 810 nadal pochodzi w nieco poniżej 900 dolarów. Bieżnia ma wbudowane 16 programów treningowych i pozwala na dwa profile użytkownika.

810 ma ich znak towarowy Softrak pokładu systemu amortyzacji z ładnym szerokim pasem. Posiada również kilka innych przydatnych funkcji, takich jak uchwyty na butelki z wodą, półka na urządzenie, port ładowania USB i głośniki w konsoli. Podczas korzystania z maszyny można również korzystać z aplikacji "Poznaj Świat".

Podobnie jak większość innych na tej liście, model 810 jest składaną bieżnią, którą można łatwo zwinąć.

 • Wymiary (cała bieżnia): 36 "W x 69 "L x 57 "H
 • Wymiary (obszar pasa): 20" x 55"
 • Pojemność wagowa: 275 lb
 • Prędkość: 0-12 mph
 • Pochylenie: 0-10%
 • Wyświetlacz: LCD
 • Waga maszyny: 155 lb
 • Silnik: 2.0 HP
 • Gwarancja: 10 lat (rama i silnik), 1 rok (części i robocizna)

Najlepszy ekran - Proform Carbon T7 - 999 dolarów

Jedną z moich ulubionych funkcji w tej bieżni jest 7-calowy wyświetlacz dotykowy HD. Podczas gdy inne bieżnie na tej liście muszą zapewnić własny ekran za pomocą urządzenia osobistego, ta ma piękny ekran wbudowany bezpośrednio w urządzenie.

Carbon T7 może pochwalić się łącznością bluetooth, amortyzacją ProShox dla komfortu oraz składaną i oszczędzającą miejsce konstrukcją, ta bieżnia to świetny wybór.

Podobnie jak ProForm City, jest ona wyposażona w funkcję iFit, ale jeśli zostanie zamówiona bezpośrednio przez ProForm, zawiera 3-letnie członkostwo rodzinne. W przypadku zakupu w sklepie Dick's Sporting Goods dołączone jest 30-dniowe członkostwo.

 • Wymiary (cała bieżnia): 33,5 "W x 66 "L x 57 "H
 • Wymiary (obszar pasa): 20" x 55"
 • Pojemność wagowa: 300 lb
 • Prędkość: 0-10 mph
 • Nachylenie: 0-10%
 • Wyświetlacz: 7" ekran dotykowy HD
 • Waga maszyny: 205 lb
 • Silnik: 2,6 CHP
 • Gwarancja: 10 lat (rama), 2 lata (części), 1 rok (robocizna)

Top Budget Treadmill do biegania - Sole F63 - $1199

Ok, ok, wiem, że to miało być poniżej 1000 dolarów, ale nie mogłem zostawić tej bieżni z listy, więc jest na tutaj jako "Best Budget Splurge" na nieco ponad 1000 dolarów. Sole sprawia, że jakość maszyn cardio i często w niższych punktach cenowych. To nie jest wyjątkiem.

W rzeczywistości Sole była pierwszą bieżnią, którą kiedykolwiek kupiłem!!! To był wspaniały bieżnia dla ceny, która w tym czasie była około 850 dolarów. Jeśli wygląda to trochę bardziej oldschoolowo, to dlatego, że tak jest! Mniej dzwonków i gwizdków, więcej biegania.

Jest to jedna z największych bieżni na tej liście, dzięki czemu czuje się znacznie bardziej stabilna i najlepsza bieżnia dla biegaczy distnace. Wciąż można ją złożyć i odłożyć na bok. Plusem jest również dożywotnia gwarancja na ramę i silnik.

Może pochwalić się wieloma wspaniałymi funkcjami od wbudowanych programów, wentylatorów chłodzących, możliwości bluetooth, ładowania urządzeń USB, uchwytu na urządzenie i systemu dźwiękowego. F63 jest dostarczany z pasem na klatkę piersiową, a także posiada czujniki pulsu oraz regulatory prędkości i nachylenia na ramionach.

 • Wymiary (cała bieżnia): 35 "W x 82 "L x 66 "H
 • Wymiary (obszar pasa): 20" x 60
 • Pojemność wagowa: 325 lb
 • Prędkość: 0.5-12.0 mph
 • Pochylenie: 15 poziomów
 • Wyświetlacz: 6,5" ekran LCD
 • Waga maszyny: 254 lb
 • Silnik: 3.0 HP
 • Gwarancja: Dożywotnia (rama i silnik), 3 lata (pokład, elektronika, części), 1 rok (robocizna)

W porządku, dałem ci najlepszy podział, jaki mogę dla bieżni poniżej 1000 dolarów.

Prawda jest taka, że coraz trudniej jest znaleźć bieżnie budżetowe dla biegaczy. Ale warto, jeśli wiesz, że oznacza to lepszy trening lub po prostu daje opcję, aby poruszać się więcej w ciągu dnia!

Szukasz więcej wskazówek, aby cieszyć się swoją bieżnią?
 • Treadmill Pace Chart - co oznaczają te liczby
 • Najlepsze buty do biegania na bieżni
 • Jak biegać na bieżni
 • Wielki trening chodzenia po bieżni

Inne sposoby, aby połączyć się z Amandą Instagram Daily Fun: RunToTheFinish

Facebook Community Chatter: RunToTheFinish

Zapisz się, aby otrzymywać cotygodniowy newsletter z najlepszymi poradami dotyczącymi biegania i śmiechem

Zobacz również